Bulletin k utkání
ACEMA Sparta Praha - TJ Sokol Královské Vinohrady

Sváteční Sparťanské vinobraní v UNYP ARENĚ ve čtvrtek 17. listopadu proti SKV!

Sváteční den bude patřit domácímu utkání proti SKV, které je na programu 17. listopadu od 18:00 v UNYP ARENĚ. Ve spolupráci s vinařstvím Volavka jsme si pro fanoušky opět připravili Sparťanské vinobraní.

Sparta přečkala reprezentační přestávku na pátém místě Livesport Superligy a nyní se bude chtít opět probojovat o několik příček více. Do týmu se opět vrací reprezentanti, z českého národního týmu jde konkrétně o stříbrné medailisty Mikuláše Krbce, Martina Beneše, kondičního trenéra Jana Hejného a hlavního trenéra Sparty Marka Vojtu, z týmu slovenské reprezentace se do rudého dresu vrací Kristián Kozák, který s týmem na turnaji získal sedmé místo. Nyní se kompletní tým bude plně soustředit na Livesport Superligu a Pohár Českého florbalu.

Čtvrteční zápas bude obohacen speciálním programem pro fanoušky, na hlavním ochozu tribuny bude probíhat Sparťanské vinobraní, které si pro fanoušky opět připravil pan Marian Volavka až z dalekého Mikulova. Na všechny návštěvníky čeká burčák z Ryzlinku vlašského, dále pak suchá vína - Veltlínské zelené, Ryzlink vlašský, polosuchá vína - Rose Zweigeltrebe, Sylvanské zelené polosladké a červené suché - Cabernet moravia. Bude se tedy opravdu na co těšit.

Sparťanské vinobraní pro vás bude připravené už před samotným startem utkání, ale také v průběhu zápasu a o přestávkách mezi jednotlivými třetinami. Burčák či víno si budete moci také zakoupit a odnést s sebou domu.

Sparťanské vinobraní proti SKV začíná 17. listopadu od 18:00 v UNYP ARENĚ na Podvinném mlýně. Těšíme se na vás!

Více se o rodinném vinařství Volavka dozvíte zde.