Bulletin k utkání #2
ACEMA Sparta Praha - FAT PIPE Florbal Chodov
Bulletin k utkání#2

Boxxi Game: Sparta - Chodov už tuto neděli!

Nabitý program po reprezentační přestávce pokračuje. Po utkáních proti SKV a Mladé Boleslavi je tu další domácí utkání, tentokrát v neděli 27. listopadu do naší domácí UNYP ARENY přijede soupeř z Jižního Města.

Pro fanoušky je připravena pořádná dávka florbalu, ale také doprovodný program s Boxxi.cz! Více v článku.

Po dvou posledních ligových duelech jsme si připsali čtyři body, konkrétně tři body za výhru nad SKV a z Bolky jsme si přivezli bod za prohru 3:4 v prodloužení. V rámci Boxxi Game máme možnost opět vystoupat tabulkou Livesport Superligy o kus výše a přiblížit se mezi TOP 4 aktuální týmy Superligy.

Teď k samotné Boxxi Game, našeho nového partnera Boxxi.cz jsme vám nedávno již představovali. Firma Boxxi.cz je online prodejna kvalitního jídla, kterou založila parta nadšenců s cílem zvýšit kvalitu toho, co Češi jí, jak z hlediska chutě, tak zejména zdraví a také ekologie a etiky produkce. Boxxi.cz spolupracuje jen s výrobci, kteří dbají o ekologii a tím i kvalitu své produkce. Více se o Boxxi.cz dozvíte na našem webu zde.

V rámci nedělního utkání proti Chodovu budeme soutěži o box od Boxxi.cz. Každý, kdo dorazí na utkání, obdrží u vstupu do UNYP ARÉNY speciální letáček, na kterém bude mít každý fanoušek také své soutěžní číslo, v rámci první a druhé přestávky budeme losovat výherce, který si domů odnese nadupaný box plný Boxxi pochoutek.

Dorazte si užít skvělý florbalový zážitek v utkání proti pražskému Chodovu a když budete mít štěstí, odnesete si domu dárek od Boxxi.cz

Členové Sparty a fanoušci našeho klubu mohou na Boxxi.cz uplatnit slevový kód ve výši 10%, při objednávce stačí zadat kód "SPARTA".

Utkání startuje v neděli 27. listopadu od 18:00 v UNYP ARENĚ.